fbpx

HAKKIMIZDA

pavos dijital ajans

Neden Tavus Kuşu?

Pavos, güzelliğiyle sayısız mitlere konu olan doğa harikaları.

Çin Uygarlığında bereketi, Sümerlerde bilgeliği, Hint mitolojisinde savaş tanrısını, Antik Mısır’da  yeniden doğuşu, Antik Roma’da güzelliği ve İslam sanatında başarı, şans ve zenginliği sembolize eden büyülü tavus kuşları, yani PAVOS.

Hemen hemen her rengi içeren büyüleyici kuyruğuyla Pavos, bütünlüğün de simgesi. Eşsiz tüyler, göz motifleri, renklerin kusursuz geçişleri. Her detay kendi başına özgün ama bir araya geldiğinde mükemmeli oluşturacak kadar uyumlu

İşte biz de Pavos Dijital olarak, eşsiz detayları bir araya getirerek mükemmel bütünlük sağlamak için yola çıktık. Her göz motifi bizim için bir hizmeti temsil ediyor. Bilgiyle, yaratıcılıkla ve sevgiyle ortaya çıkarttığımız her hizmetimizle size mükemmel sonuçlar sağlamak için çalışıyoruz.

Pavos Dijital Hakkında

2015 yılından bu yana, dijital pazarlamanın çeşitli alanlarında free lance olarak çalışan 2 ortak, 2020’de hayatımıza damga vurmaya başlayan yeni dünya düzeni ve dinamikleriyle güçlerimizi birleştirmeye karar verdik.

İş dünyasının çeşitli alanlarında 20 yılı aşkın süre çeşitli görevlerde yer aldık. Bu geçmiş, bize iş dünyasının yani sizlerin beklentileri, çekinceleri, düşünceleri, umutları konusunda empati yapma imkanı sağladı.

Son 7 yıldır, tekstilden mücevhere, turizmden gastronomiye farklı sektörlerde çeşitli dijital projelere free lancer olarak imza attık. “Start up” (kurulum) aşamasındaki ve dijital dönüşüme başlayan firmalara web tasarımı, SEO ve sosyal medya yönetiminin yanı sıra, dijital dünyaya giriş, uyum süreci, yapılması gerekenler, markalaşma, stratejik planlama ve dijital pazarlama konularında danışmanlık verdik. Küçük ve orta ölçekli firmalara eğitim kitapçıkları hazırladık, online sunumlar yaptık.

Free lance projelerimizin bazılarını yurtdışında gerçekleştirdik. Türkçe projelerimizin yanı sıra, İngilizce ve Fransızca projelere de imza attık.

Başta Google ve Facebook olmak üzere, dijital dünya hakkında çeşitli eğitimler aldık, sertifikalar kazandık. Yurtdışında online aldığımız eğitimlerle, dijital dünyanın ışık hızıyla gelişen dinamiklerini yakından takip ettik, (etmeye de devam ediyoruz.)


Şimdi sizlerle aynı masada, karşınızdayız. Uzun yılların verdiği iş tecrübesiyle, beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı, çekincelerinizi anlıyor, projelerimizde müşterilerimize en yüksek kazancı sağlamaya odaklanıyoruz. Hedefimiz, iş disiplinimiz ve etik değerlerimiz ışığında Pavos Dijital olarak SİZLERE, en kaliteli ve en başarılı hizmeti sunmak.

 

Referanslarımız

Misyonumuz

Misyonumuz, markanızı farklı, kalıcı, dikkat çeken, heyecanlandıran ve eşsiz olması için şekillendirmek ve konumlandırmaktır.Dijital dünyanın heyecan verici yolculuğunda, amacımız, en büyük olmak değil, müşterilerimize “işte tam aradığım ajansı buldum” dedirtebilmektir. 

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimiz benzeri görülmemiş bir değer ve fırsat yaratmaktır "
Pavos Dijital olarak, hedefimiz sadece sizleri memnun etmek değil, aynı zamanda mutlulukla şaşırtmak ve dijital dünyada güvenle her zaman bir adım önde olmanızı sağlamaktır.

Değerlerimiz

Sizi Anlıyoruz

20 yıldan fazla çeşitli sektörlerde hizmet veren ekibimizle, olaylara sadece ajans gözüyle bakmıyor, sizlerin bakış açısını dikkate alıyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Stratejileri çizerken, sizin istediklerinizi dikkatle dinliyor, dijital dünyaya uygun olarak şekillendiriyoruz. 

Planlı Çalışıyoruz

İşin başından itibaren, titiz bir çalışma planı ve takvimi hazırlıyor, beklenmedik durumlara karşı B, gerektiğinde C planlarımızı  hazırlıyoruz. 

Empati Yapmayı Biliyoruz

Türkiye'nin ve dünyanın gerçeklerini biliyor, sizin müşterilerinizin değerlerini, beklentilerini ve düşüncelerini öngörmek için daima empati yapıyoruz.

Teknolojiden Maksimum Yararlanıyoruz

İşimizin bel kemiği teknolojiyi kullanıyor, en kaliteli yazılım ve ücretli programları kullanıyoruz.

Yenilikleri Takip Ediyoruz

İnanılmaz hızla değişen dijital dünyanın dinamiklerini gün be gün takip ediyor, tüm güncellemeleri hayat geçiriyor, yenilikleri uyguluyoruz. 

Kaliteden Asla Ödün Vermiyoruz

Üstlendiğimiz her projeyi, büyüklüğüne bakmaksızın aynı titizlikle yürütüyor, kalitemizden ve markamızın asla ödün vermiyoruz. 

Daima Mükemmeli Hedefliyoruz

Hizmetlerimize daha fazla değer katmak için çalışıyoruz. Dijitalde sınır olmadığını biliyor, değişen piyasa koşullarına göre, yepyeni çözümler üretiyoruz

Etik İş Kuralları Uyguluyoruz

İşimizi yaparken tüm çalışmalarımızı şeffaf yürütüyor, müşterilerimizle açık ve net iletişim kuruyoruz.

Toplumsal Değerleri Dikkate Alıyoruz

İçinde yaşadığımız ülkenin değerlerine saygı duyuyor, iş prensiplerimize uygun olmayan projelerde kesinlikle yer almıyoruz. 

Gülru Erdier

Kurucu Ortak.

Liseyi Notre Dame De Sion’da, üniversite ve yüksek lisans eğitimini İsviçre’de bitiren kurucu ortağımız, iş hayatına 1997’de yılında aile şirketinde başladı. Turizm ve ithalat & ihracat alanında kurduğu şirketlerinde çalıştı. 2015 yılında free lancer olarak sosyal medya yönetimi ile dijital dünyaya adım attı. Yurtdışında çok sayıda eğitim aldı. Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlaması konularında free lancer olarak çeşitli ajanslara ve kurumlara hizmet verdi. Web tasarımı konusuna 2016 yılında merak salan kurucu ortağımız, özellikle açık yazılım tabanlı web sitesi tasarımı konusunda projeler üretti, free lancer olarak ajanslara destek verdi. Gönüllü yardım kuruluşlarında, itibar yönetimi ve markalaşma konularında eğitim toplantıları düzenledi. Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli workshop ve seminerlere katıldı. Dijital pazarlama, web tasarımı konularında başta Google olmak üzere 18 sertifika sahibi. Üyesi olduğu uluslararası kadın kuruluşunun Birleşmiş Milletler Cenevre Temsilciliğini 1,5 yıl sürdüren,  23 yıldır iş dünyasının çeşitli alanlarında görev yapan kurucu ortağımız, çok ileri seviyede İngilizce, Fransızca ve orta seviyede İtalyanca biliyor. 5 kedisi, 2500 kitabı, 3 bilgisayarıyla daima online olan ortağımızın en büyük hayali bir gün uzaya çıkmak.

Ülkü Ateş

Kurucu Ortak.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden dereceyle mezun olduktan sonra, iş hayatına Eczacıbaşı Holding’de başladı. Şirket bünyesinde, mali işler departmanı, bütçe planlama alanlarında çalışan Ülkü Ateş’in 2016 yılında, eşiyle yaptığı profesyonel müzik kayıtlarının sosyal medya paylaşımları ile dijital dünyaya adım attı. Sosyal medya reklamcılığı ve yönetimi konusunda free lancer olarak çeşitli projelerde yer aldı. Aldığı SEO eğitimleriyle, kurum ve kişilere dijital içerik üretti. Yazıları çeşitli blog ve haber sitelerinde yayınlanan Ülkü Ateş, kreatif tasarım üzerine eğitimler aldı. Başta Facebook olmak üzere, sosyal medya pazarlaması konusunda çeşitli eğitimler aldı, projelerde free lancer olarak yer aldı. Gönüllü çalıştığı yardım derneklerinde itibar yönetimi ve markalaşma konusunda danışmanlık verdi. Halen çeşitli aracı firmalara SEO bazlı içerik hazırlayan kurucu ortağımız, sosyal medya reklamcılığı konusunda çalışmalarına devam ediyor. 2 kedisi (Sezar ve Hera), 3500 plaklık müzik arşivi ve dijital dünyaya bitmek bilmek merakıyla İstanbul’da yaşayan kurucu ortağımızın en büyük ÜLKÜsü ise, Türkiye’nin genç dijital dehalar yetiştirmesi ve bu konuda dünyanın en önemli merkezlerinden biri olması

İhtiyaçlarınıza Özel
Dijital Çözümler İçin