fbpx

GOOGLE REKLAMLARI

"İşler iyi giderken reklam yapmak faydadır, işler kötü gittiği zaman zaruridir"
Wei Yuan

Google Reklamları Vermek İçin 9 Neden

Google Reklamları, günümüzde dijital dünyada var olabilmek için en önemli kriterlerin başında geliyor. Dünyanın en yaygın arama motoru olan Google, sunduğu çeşitli  formatlar ve her bütçeye uygun reklam modelleriyle dijitalin vazgeçilmezi.

Kolay Erişim

Müşterilerinizin ihtiyaç duydukları an size ulaşmasını sağlar

Nokta Atışı

İhtiyaca ve müşteri kitlesine göre konum hedefleme seçeneği sunar.

Hedefleme

Belirli kelimelerle arama yapan müşterilere ulaşır

Takip

Yeniden hedeflemeyle, markanızla ilgilenmiş müşterilerinizi takip eder

Konumlandırma

Mobil kullanıcılara, bulundukları lokasyondan ulaşır

Optimizasyon

Reklamlarınızın nerede & ne zaman görüleceğini seçmenizi sağlar

Ölçülebilir

Makina öğrenimiyle ölçülebilir sonuçlar sunar

Bütçelendirme

Bütçenin reklamveren tarafından belirlenmesi ve gerekli güncellemeler için esneklik sağlar

Çoklu Reklam

İhtiyaçlara ve pazara göre farklı kampanya modelleri sunar

Google Reklamları Neden Önemli?

google reklamlari vermek neden gerekli
  • Google Reklamları  diğer adıyla Google Ads, Google’ın her yıl milyarlarca dolar ayırdığı dijital pazarda, birçok firmanın arama motorunda üst sırada yer almasını sağlıyor.
  • Tüm arama motorlarının lideri Google, dünyadaki internet kullanıcılarının %97’si tarafından tercih ediliyor.
  • Basit ve etkili bir platform olan Google Reklamları ile metin ve resimleri yaratıcı bir şekilde kullanarak reklam vermek mümkün.
  • Google Reklam Ücretleri ekonomik ve kontrol edilebilir.  Google Reklam Modellerii ile geniş kitlelere ulaşarak satışlar yükseltmek mümkün.  
  • Dijital Dünyada yer almanın zorunlu olduğu günümüzde, internetin lideri Google, sunduğu bir çok çözüm ortağı uygulamalarıyla, hem kullanıcı dostu hem de en etkili reklam platformlarının başında geliyor

Google Ads Modelleri

google reklamlari arama agi ekrani

Arama
Reklamları

google reklamlari goruntulu reklamlar duyurusu

Görüntülü
Reklamlar

google reklamlari video ekrani

Video
Reklamlar

Google Reklamları İçin Neler Yapıyoruz?

google reklamlari nasil verilir

Kampanya amacını saptayarak, bütçeye uygun hedef kitlenizi yapay zeka ile analiz edererek belirliyoruz.

Çok sayıda anahtar kelime kullanmak yerine daha kaliteli anahtar kelimeleri profesyonel arama araçlarıyla buluyor, analiz ediyor ve kullanıyoruz. Negatif anahtar kelimeleri belirleyerek gereksiz harcamaları ortadan kaldırıyoruz.

Özgün görsel, ilgi çekici metinlerle hazırladığımız, reklam kampanyalarını amaca yönelik formatta planlıyor ve yayınlıyoruz.

Reklam kampanyalarının bağlandığı sayfaların link bağlantılarını kontrol ediyor, gerektiğinde teknik destekle hızlandırma ve gerekli düzeltmeleri yapıyoruz.

Kampanya hedefine paralel olarak, önemli tarihlerde özel kampanyalar hazırlıyoruz. Hedefe bağlı olarak, belirli bir zaman aralığında, belirli sıklıkta optimize edilen, bütçesi arttırılıp azaltılabilen, kurum ihtiyaçlarına özel kampanyalar yayınlıyoruz.

Analiz verileriyle elde edilen bilgiler doğrultusunda, sizinle ilgilenmiş ama dönüş yapmamış potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, halihazırdaki müşterilerinizle iletişimi devam ettirmek ve satışlarınızı arttırmak için, Google ads yapay zekasıyla Yeniden Pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz.

Hergün farklı bir yenilikle tanışan dijital dünyadaki yenilikleri takip ediyor, teknik ve işletme optimizasyonlarını yapıyoruz.

Kampanya amacına uygun seçilen reklam formatındaki ödeme seçeneklerinden uygun olanı belirliyor, en kısa sürede en yüksek yatırım getirisini hedefleyerek bütçelendirme yapıyoruz.

Sektörel ve olası rakiplerinizi takip ediyor, elde ettiğimiz veriler ışığında, reklamlarınızdaki iyileştirmeleri  gerektiğinde değişiklikleri yapıyoruz

Bir reklamı farklı formatlarda metinlerle yayınlayarak, performansı ölçüyor ve test sonuçları ile optimum dönüşüm sağlıyoruz.

Google Analytics başta olmak üzere, çeşitli analiz araçlarıyla, Google reklamları performanslarını ölçüyor, gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.

Hassas ölçüm yazılımlarıyla elde ettiğimiz, reklamların yatırım getirisi, dönüşümü vb dataları, belirlenen periyotlarda raporluyor ve analiz ediyoruz.

Google Reklamları Hizmeti

İhtiyaçlarınıza Özel
Dijital Çözümler İçin