fbpx

DİJİTAL HİZMETLER

"Kalite asla bir tesadüf değil, akıllı bir çabanın sonucudur"
John Ruskin

Başarı Odaklı Dijital Hizmetler ile

 

Başarıya Giden Yolda
Daima Yanınızda

Google ve Facebook Sertifikalı Uzmanlarıyla
Kurum ve Kişilere Özel Başarı Odaklı Dijital Çözümler

 

pavos dijital hizmetler web tasarim hizmetleri

Web
Tasarım

 • Kurum ve kişilere özel web tasarımı
 • Etiket Siteler
 • Güvenli E Ticaret Siteleri
 • Google Arama, Görüntülü ve Video Reklamları
 • Sosyal Medya Reklamları Üretim & Yönetimi:
 • Facebook – Instagram – Linkedin – Pinterest-Twitter – Tiktok Reklamları
 • Uluslararası Reklamlar
dijital hizmetler performans pazarlama

Dijital
Pazarlama

dijital hizmetler sosyal medya yonetimi

Sosyal Medya
Yönetimi

Tüm sosyal medya platformları için

 • Kreatif görsel üretimi
 • Metin üretimi
 • Hesap Yönetimi
 • Site içi (On Page)
 • Site Dışı (Off Page)

Optimizasyon Hizmeti

dijital hizmetler seo

Arama Motoru
Optimizasyonu

itibar yonetimi ikon gorseli

İtibar Yönetimi &
Markalaşma

 • Kurumsal imaj yönetimi
 • Özgün kreatif tasarım
 • İtibar Yönetimi & Kontrolü

Web sitesi ve sosyal medya hesapları için

 • Dijital Metin
 • Hikaye
 • Makale Üretimi
dijital hizmetler kurumsal kimlik markalasma

İçerik
Üretimi

dijital hizmetler danismanlik

Dijital
Danışmanlık

Kişi, kurum ve kuruluşlara dijital dönüşümde

 • pazarlama
 • reklam
 • imaj yönetimi
 • stratejik planlama

konularında danışmanlık

pavos dijital hizmetler ucretsiz oturum

Başarı Odaklı Dijital Çözümler ile Yeni Projenizi Birlikte Tasarlayalım

Merak Ettikleriniz mi Var?

Cevaplar Pavos Dijital’de !

Dijital Dünya bir bütündür. Web sitesi, sosyal medya, görsel içerikler, pazarlama, seo gibi dijital hizmetler birbirine bağlıdır. Bu bütünün parçalarından birinin bile eksik olması, yapılan çalışmaların tam performans vermesine engel olur. O nedenle, tüm bu hizmetleri birbiriyle koordineli  yürütecek 360 derece ajans, başarılı sonuçlar için tercih edilmelidir. Bu hizmetlerin, her birinin farklı kişiler tarafından yönetilmesi, orta vadede büyük sorunlar çıkarmakta ve geri dönüşümü olumsuz etkilemektedir.

Hızla güçlenmek ilk adımda kulağa hoş gelse de, kontrolsüz hız ve plansız çalışmanın dezavantajları çok fazladır. Yapılan çalışmaların geri dönüşü, çizilen strateji ve ayrılan bütçeye paraleldir. Her gün kendini güncelleyen dijital dünyada, tam dönüşüm ve full performans sonuçları için kesin tarih ve süre vermek mümkün olmamakla birlikte, gerekli ön çalışmaların yapılmasından itibaren ortalama 3 ay içinde başarı grafiği hızla yükselmeye başlar.

Kendi İşinize Odaklanın! Dijital Dünya, kısa zamanda öğrenilecek ve yönetilecek bir alan değildir. Bunun yerine, ihtiyaçlarınıza cevap veren, direkt iletişim kurabileceğiniz, aklınızdaki soruları cevaplayacak bir ajansla çalışarak, vakit kazanın. İşinizden arta kalan vakitlerde, mutlaka eğitim alarak, zaman içinde, dijital dünya hakkında yeterli birikime sahip olmayı hedefleyin. Ancak ilk etapta, rahatça iletişim kurabileceğiniz 360 derece bir ajansla bu dünyaya adım atın.

Etik değerlerimiz ve Google verileri ışığında, (kimi durumlarda 1 ay gibi mucize sürelerde sonuç alınmış olsa bile !!!!), tüm ön çalışmaların tamamlanmasını takip eden 3 ay ve sonrası, başarı grafiğinizin yükseleceğini garanti edebiliriz. Ön çalışmaların tamamlanması ise, sizden istenilen verilerin (bilgi, görsel, vb) bize ne kadar çabuk ulaştırıldığına bağlıdır. Burada unutulmaması gereken, dijital dünya için ayırdığınız bütçenin, dönüşüm süresi üzerinde en etkili faktörlerden biri olduğudur.

Verilerin toplanması, gerekli entegrasyonların yapılması, optimizasyon çalışmaları vb ön hazırlıklar ve ardından gerçekleştirilecek olan dijital dönüşüm çalışmaları olarak kontrat süremiz en az 6 aydır. 6 aylık çalışmadan sonra, kontrat yenilemek veya iptal etmek sizin tercihinizdir.
Kontrat bitiminde, tüm şifreler tarafınıza eksiksiz olarak teslim edilecek, tüm üyelikler belirleyeceğiniz yetkiliye devredilecektir.

Eğer televizyonlarda reklam verebilecek kadar büyük bir bütçeniz varsa, markanız en büyüklerden biriyse, televizyon reklamları vermeniz gereklidir. (En azından bir süre daha ☺). Basılı yayının satış grafikleriyse, her geçen gün aşağı düşmekte. Öte yandan, dijital pazarlamanın sunduğu çeşitli kampanya formatları ve platformları sayesinde, klasik reklam kampanyalarına ayrılan bütçenin çok daha azıyla, aynı zaman diliminde daha fazla kişiye, daha hızla ulaşarak, daha fazla kar ve başarı elde edebilirsiniz.

Evet tabii ki veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, tüm gelişmiş toplumlarda olduğu gibi küçük ve orta ölçekli işletmeler, bir ülkenin ekonomisinin bel kemiğidir. Türkiye dijital dönüşümde yolun başında. Bu dönüşüme en kısa sürede ayak uydurmak isteyen tüm Küçük & orta ölçekli firmalar ve konularında uzman olan kişiler için, ihtiyaçları analiz ederek, markaya özel çözümler geliştiriyor ve dijital hizmetler sunuyoruz.

Şeffaflık ilkemiz doğrultusunda, çalışma süremiz boyunca, bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Haftalık raporlarla size, çalışmalarımız ve ilerlemelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Kendi hazırladığımız eğitim kitapçıkları ile, dijital dünyaya adım atarken, dilerseniz bizi takip ediyor, yaptıklarımızı siz de uygulayarak pratik yapıyorsunuz. Çalışmasını üstlendiğimiz hizmetler için, teknik destek veriyoruz. Özel durumlarda, haftasonu birebir destek eğitimleri düzenliyoruz. İş disiplinimiz bir yana, sizlerin aynı zamanda dostumuz olduğunu unutmadan, yıllara uzanan birliktelikler inşaa etmenin önemine ve değerine inanıyoruz.

Dijital Dünya Hakkındaki Tüm Sorularınız İçin

İhtiyaçlarınıza Özel
Dijital Çözümler İçin